SONY VPCEH35FM USA-HUN (A-)
Fotó: 1 / 1
Intel Core i5 2450M 2.50 GHz processzor, 8192 MB DDR3 (1066-1600 MHz) memória, 256 GB SATA3 SSD, DVD író, Intel integrated chipset
PC Aréna Kft. Általános szerződési feltételei megváltoztak!
Elfogadom
A pcarena.hu oldalak cookie-kat (sütiket) használnak!
Elfogadom
BELÉPÉS REGISZTRÁCIÓ
SONY VPCEH35FM USA-HUN (A-)
15.6"1366x768 pixel (WXGA) kijelző
Intel Core i5 2450M (2.50 GHz sebesség)
8192 MB DDR3 memória - (1066-1600 MHz)
256 GB SATA3 SSD - (2.5''), DVD író
A termékhez 2 év teljeskörű garancia tartozik. Válassz jótállási idő kiterjesztést:
nyilHasznos holmik
NEM látod az árat?
Jelentkezz be vagy regisztrálj! (1 perc és kész is vagy)
ALTGR+J=Í
Billentyűzet+ Egér (Új) MAGYAR USB
Billentyűzet+ Egér MAGYAR USB
Részletes specifikáció
Kijelző képátló:
15.6''
Kijelző felbontás:
1366x768 pixel (WXGA)
LED háttérvilágítás:
igen
Processzor (CPU):
Intel Core i5 2450M (3.0 MB L3, BGA1023)
Processzor sebesség:
2 x 2500 MHz (max. órajel: 3100 MHz)
Memória tulajdonságai:
8192 MB DDR3 Laptop memória (SO-DIMM RAM)
SSD:
256 GB SATA3 SSD
Optikai meghajtó (ODD):
DVD író
Alaplapi chipset:
Intel integrated
Alaplapi hangvezérlő:
van (2 csatornás)
Alaplapi hálózati vezérlő:
van
Alaplapi WIFI vezérlő:
van ()
Bluetooth:
nincs
Beépített kamera:
USB 2.0 port:
4 db
3.5 mm-es Jack csatlakozó:
1 db
Párhuzamos (LPT) port:
1 db
Billentyűzet nyelve:
magyar
Egyéb:
Szín:
fekete
Méretek:
31.3x369.8x248.4 mm
Súly:
2.8 kg
Processzor külső specifikáció:
Garancia:
2 év garancia
2 év garancia
Mások ezt nézték meg!
Őrült áron
Újdonság
Őrült áron
HP ELITEBOOK 840 G7 HUN (A-)
Újdonság
Kijelző:14" - 1920x1080 pixel (Full HD)
CPU:Intel Core i5 10310U 1700 MHz sebesség
RAM:8192 MB DDR4 2133 MHz
SSD-ODD:512 GB M.2 PCIe (AHCI vagy NVMe) SSD - Optika nélkül
EZEN A HÉTEN EZ A TERMÉK ŐRÜLT ÁRON KAPHATÓ!
A termék ára csak bejelentkezés után látható!
Belépés után már
Te is láthatod az árat.
Kijelző:0" -
CPU:Intel Core i5 11300H 3100 MHz sebesség
RAM:16384 MB DDR4 2133-2400 MHz
SSD-ODD:256 GB SATA3 SSD - Optika nélkül
A termék ára csak
bejelentkezés után látható!
Még nem vagy partnerünk, ezért nem látod az árat!
CPU:Intel Core i5 8265U 1600 MHz sebesség
RAM:8192 MB DDR4 2133 MHz